Plechové garáže Superline a Extraline.

Podrobný popis produktu:

Plechová garáž z naši nejvyšší řady se sedlovou střechou, nebo se střechou se spádem do boku. Vrata výklopná s položením plechu vodorovně (šířka pruhů cca 20cm). Výška vjezdu je 1,94m, výška bočních stěn 2,13m. Plech akrylový, nebo imitace dřeva. Z těchto plechů jsou vyrobeny výklopná vrata, stěny garáže, klempířské krycí prvky hran garáže kryjící ocelovou konstrukci a lem střechy. Garáž je osazena okapy ve zvolené barvě plechu. Střecha je z trapézového plechu v matné barvě, nebo u garáží Extraline z plechové střešní krytiny v imitaci střešní tašky. Plech je ke konstrukci přichycen nýty v barvě daného plechu. Za příplatek je možné mít střechu v imitaci tašek také u garáží Superline. Konstrukce garáže je zesílená oproti standardní garáži a je vyrobena z uzavřených čtvercových profilů 30x30 žárově zinkovaných. Na stěnách je požitý trapézový plech T-7 s ložením trapézu - prolisu plechu - vodorovně.

Příplatkové doplňky:

- výklopné okno PVC:2 400 Kč včetně montáže
- dálkově ovládaný pohon vrat:HATO 200 - 4 400 Kč, HATO 300 Silent - 5 000 Kč včetně montáže
- u garáží Superline plechová střešní krytina v imitaci tašky typu Onduline, Lindab:285 Kč m2

Nabídka garáží Superline a Extraline

Zavolejte nám, ptejte se, objednávejte.

+420 720 214 605
+420 792 477 338

Napište nám, ptejte se, objednávejte.

info@garazeakotce.cz
plech.garaze@seznam.cz

Nenašli jste požadovaný rozměr garáže? Chcete jinou šířku, délku, nebo výšku? Nevadí, garáž Vám vyrobíme přesně na míru podle Vašich požadavků, podle Vámi požadovaných rozměrů! Napište a odešlete poptávku na některý z našich e-mailů, nebo se informujte telefonicky! Garáž může být zvýšená až o 1 metr na průjezdnou výšku dvoukřídlými vraty 3 m! U atypických garáží přiložte jednoduchý nákres.

Montáž zdarma na Vámi připravený podklad v případě možnosti dojezdu velkého nákladního vozu k pozemku, bezproblémové přístupnosti montážního místa a dobré připravenosti podkladu pro montáž.

Doprava zdarma pro Moravskoslezský, Olomoucký a Zlínský kraj. Jihomoravský, Vysočina, Pardubický a Královéhradecký 150 Kč - kotce, 300 Kč garáže a 600 Kč velké garáže ( dvojgaráže a pod.), u ostatních krajů ČR je příplatek na dopravu 400, 600 a 1200 Kč.

Příprava podkladu pro garáž »

Před dodáním garáže si musí každý klient sám připravit podklad pod garáž. Zde Vám předkládáme pár řešení upravy terénu pod plechovou garáž.

Přejít na přípravu podkladu »

Nabídka barev plechů »

Zde Vám předkládáme naši nabídku barev plechů, z kterých můžou být Vaše výrobky vyrobeny. Barvy se můžou kombinovat - jiná barva plechu na stěnách, jiná na střeše, jiná na vratech.

Přejít na barvy plechů »

Přibližně týden dopředu před dodáním je vyžadována platby zálohy bankovním převodem 40% z celkové částky za garáže Superline a Extraline.