Kotce pro psy.

Nabízíme klientům robustně a esteticky vyrobené kotce zajišťující komfortní podmínky pro každého psa. Kotce jsou vyráběné z materiálů, které jsou bezpečné pro Vaše pejsky.

Vyrábíme a nabízíme kotce:

NÝTOVANÉ - KOMPETNĚ POZINKOVANÉ

Díky použití inovativní výrobní metody nýtováním svislých příček na hlavní konstrukci (bez svařování), jsou naše kotce plně pozinkované. Kotce vyrobené touto metodou jsou robustní a trvanlivé stejně jako kotce svařované. Hotové stěny kotce jsou k sobě spojeny pomocí šroubů. Každý kotec má střechu z pozinkovaného trapézového plechu a dvířka šířky 80 cm s petlicí. Nýtované kotce mohou být vyrobeny z těchto materiálů:

- uzavřené svařovné profily ( jekly )
- nesvařované uzavřené profiy - konstrukce stěn je zesílena dodatečným C-profilem. Pro tento typ konstrukce je charakterická nízká cena.

KOMPETNĚ POZINKOVANÉ - svařované

SVAŘOVANÉ

Svařované kotce mohou mohou být vyrobeny z těchto materiálů:

- z ohýbaných pozinkovaných úhelníků ( určené pro menší plemena psů )
- z trubek lakovaných černou barvou
- z uzavřených profilů, jeklů, lakovaných černou barvou.
- z lakovaných vodorovných širokých profilů ( určené pro velké silné psy ).

Nabídka kotců pro psy

Zavolejte nám, ptejte se, objednávejte.

+420 720 214 605
+420 792 477 338

Napište nám, ptejte se, objednávejte.

info@garazeakotce.cz
plech.garaze@seznam.cz

Nenašli jste požadovaný rozměr kotce? Nevadí, kotec Vám vyrobíme přesně na míru podle Vašich požadavků, podle Vámi požadovaných rozměrů! Sestavte si kotec v našem konfigurátoru a odešlete nám Váš požadavek!

Objednávka kotce pro psa

Montáž zdarma na Vámi připravený podklad v případě možnosti dojezdu velkého nákladního vozu 10 metrů dlouhého do vzdálenosti maximálně 30 m od místa montáže, bezproblémové přístupnosti montážního místa a dobré připravenosti podkladu pro montáž.

Doprava kotce zdarma pro Moravskoslezský, Olomoucký a Zlínský kraj. Jihomoravský, Vysočina, Pardubický a Královéhradecký 300 Kč u ostatních krajů ČR je příplatek na dopravu 600.

Doba dodání je obvykle 1 - 5 týdnů od objednání. Termíny dodání a montáží plánujeme vždy týden dopředu a své klienty ihned telefonicky informujeme.

Příprava podkladu pod kotec »

Před dodáním kotce si musí každý klient sám připravit podklad pod kotec. Zde Vám předkládáme pár řešení upravy terénu.

Přejít na přípravu podkladu »

Nabídka barev plechů »

Zde Vám předkládáme naši nabídku barev plechů, z kterých můžou být Vaše výrobky vyrobeny. Barvy se můžou kombinovat - jiná barva plechu na stěnách, jiná na střeše, jiná na vratech.

Přejít na barvy plechů »