Příprava podkladu pro garáž.

Terén pod garáží musí být vyrovnaný a upravený. Doporučená je betonová deska větší cca o 20 cm než rozměry garáže. Další vhodná varianta jsou betonové patky, eventuálně mohou být na rovné zemi rozloženy betonové dlaždice, zámková dlažba a pod.

Betonová deska.

Nejlepším řešením je zhotovení betonové desky zvětšené cca o 20 cm od rozměrů garáže. Deska garantuje nejvyšší stabilitu smontované garáže a zvyšuje jeho „čistotu” užívání.Základ.

Stejně dobrým řešením jako deska je vytvoření betonového základu po obvodu. Betonový základ garantuje vysokou stabilitu smontované garáže.Betonová dlažba.

Je možné rovněž rozestavit v rovině 6 kusů betonových prvků ( v případě jednogaráže ) typu: betonová chodníková dlažba, cihly, zámková dlažba. V případě, že je garáž větší, musí se počet betonových prvků početně zvyšovat s rozměrem garáže.
Po montáži si musí klient sám přikotvit garáž k podkladu. Také si musí díly konstrukce lakované pouze základní barvou na viditelných místech zabezpečit nátěrem vrchním krycím lakem.

POZOR:bez ohledu na to, jaký způsob přípravy podkladu si vyberete, musí být v každém případě terén pod kotec pro psa VYROVNANÝ A ZAROVNANÝ!

Příprava podkladu pod kotec pro psa.

Před dodáním kotce pro psa si musí každý klient sám připravit podklad pod kotec. Proto Vám předkládáme jedno možné řešení úpravy terénu pod kotec pro psa.

Další možné způsoby přípravy podkladu.

Zavolejte nám, ptejte se, objednávejte.

+420 720 214 605
+420 792 477 338

Napište nám, ptejte se, objednávejte.

info@garazeakotce.cz
konstal.garaze@email.cz

Montáž zdarma na Vámi připravený podklad v případě možnosti dojezdu velkého nákladního vozu 10 metrů dlouhého do vzdálenosti maximálně 30 m od místa montáže, bezproblémové přístupnosti montážního místa a dobré připravenosti podkladu pro montáž.

Doprava zdarma pro Moravskoslezský, Olomoucký a Zlínský kraj. Jihomoravský, Vysočina, Pardubický a Královéhradecký 300 Kč garáže a 600 Kč velké garáže ( dvojgaráže a pod.), u ostatních krajů ČR je příplatek na dopravu 600 a 1200 Kč ( dvojgaráže a pod.).