Plechové garáže.

Naší hlavní činností je výroba a montáž ocelových konstrukcí. Tyto konstrukce mají široké využití mimo jiné pro zahradní domky, plechové garáže, skladovací zařízení, dílny, sklady a podobně. Konstrukce standardních garáží je vyrobena z úhelníků tvářených za studena žárově zinkovaných. Na konstrukci je nýtován pozinkovaný, nebo lakovaný v barvě RAL trapézový plech pomocí hliníkových nýtů. Hotové díly jsou k sobě spojeny pomocí šroubů. Nakonec je přišroubována střecha, která má ve standardním provedení spád dozadu. Materiály používané pro výrobu jsou vybrány pečlivě, což zajišťuje vysokou životnost, funkčnost a bezpečnost našich výrobků.

Výběr typu garáže.
Nabídka garáží

Objednávkové formuláře

Objednávka garáže s pultovou střechou

Objednávka garáže se sedlovou střechou

Objednávka garáže se spádem střechy doprava, doleva, nebo dopředuKonfigurátor garáží

Nenašli jste požadovaný rozměr garáže? Chcete jinou šířku, délku, nebo výšku? Nevadí, garáž Vám vyrobíme přesně na míru podle Vašich požadavků, podle Vámi požadovaných rozměrů! Sestavte si garáž v našem konfigurátoru a odešlete nám Váš požadavek!

Garáž může být zvýšená až o 1 metr na průjezdnou výšku dvoukřídlými vraty 3 m! U atypických garáží přiložte jednoduchý nákres.

Zavolejte nám, ptejte se, objednávejte.

+420 731 134 218
+420 720 214 605

Napište nám, ptejte se, objednávejte.

info@garazeakotce.cz
plech.garaze@seznam.cz

Montáž zdarma na Vámi připravený podklad v případě možnosti dojezdu velkého nákladního vozu 10 metrů dlouhého do vzdálenosti maximálně 30 m od místa montáže, bezproblémové přístupnosti montážního místa a dobré připravenosti podkladu pro montáž. Bez připraveného podkladu, nebo větší vzdálenosti dojezdu vozidla k místu montáže, není montáž provedena našimi řidiči, ale klient si musí provést následnou montáž svépomocí.

Doprava zdarma pro Moravskoslezský, Olomoucký a Zlínský kraj. Jihomoravský, Vysočina, Pardubický a Královéhradecký 300 Kč a 600 Kč velké garáže ( dvojgaráže a pod.), u ostatních krajů ČR je příplatek na dopravu 600 Kč a 1200 Kč velké garáže nad 6x5 m.

Doba dodání je obvykle 2 - 6 týdnů od objednání. Termíny dodání a montáží plánujeme vždy týden dopředu a své klienty ihned telefonicky informujeme.

Luxusní plechové garáže SUPERLINE a EXTRALINE !»

Plechové garáže z naši nejvyšší řady se sedlovou střechou, nebo se střechou se spádem do boku, výklopná vrata, plech v imitaci dřeva ložený vodorovně, zesílená konstrukce z uzavřených čtvercových profilů 30x30mm žárově zinkovaných.

Příprava podkladu pro garáž »

Před dodáním garáže si musí každý klient sám připravit podklad pod garáž. Zde Vám předkládáme pár řešení upravy terénu pod plechovou garáž.

Přejít na přípravu podkladu »

Nabídka barev plechů »

Zde Vám předkládáme naši nabídku barev plechů, z kterých můžou být Vaše výrobky vyrobeny. Barvy se můžou kombinovat - jiná barva plechu na stěnách, jiná na střeše, jiná na vratech.

Přejít na barvy plechů »

U objednávky velmi individuálního produktu v částce vyšší než 25 000 Kč je požadová platba zálohy bankovním převodem 40% z celkové částky.

Výrobce, prodejce a dodavatel:
KONSTAL sp. z o.o., Krasne Lasocice 102,
34-620 Jodłownik,
IČO ( REGON ): 521906622,
DIČ (NIP): PL7372233052,
POLSKO