Plechové garáže.

Naší hlavní činností je výroba a montáž ocelových konstrukcí. Tyto konstrukce mají široké využití mimo jiné pro zahradní domky, plechové garáže, skladovací zařízení, dílny, sklady a podobně. Konstrukce standardních garáží je vyrobena z úhelníků tvářených za studena lakovaných základním nátěrem. Na konstrukci je nýtován pozinkovaný, nebo lakovaný v barvě RAL trapézový plech pomocí hliníkových nýtů. Hotové díly jsou k sobě spojeny pomocí šroubů. Nakonec je přišroubována střecha, která má ve standardním provedení spád dozadu. Materiály používané pro výrobu jsou vybrány pečlivě, což zajišťuje vysokou životnost, funkčnost a bezpečnost našich výrobků.

Nabídka garáží

Zavolejte nám, ptejte se, objednávejte.

+420 720 214 605
+420 704 419 378
+420 731 134 218

Napište nám, ptejte se, objednávejte.

info@garazeakotce.cz
plech.garaze@seznam.cz

Nenašli jste garáž podle Vašich představ? Chcete atypickou garáž? NAKONFIGURUJTE SI JI SAMI a ihned zjistíte i cenu!

Montáž zdarma na Vámi připravený podklad v případě možnosti dojezdu velkého nákladního vozu k pozemku, bezproblémové přístupnosti montážního místa a dobré připravenosti podkladu pro montáž.

Doprava zdarma pro Moravskoslezský, Olomoucký a Zlínský kraj. Jihomoravský, Vysočina, Pardubický a Královéhradecký 300 Kč a 600 Kč velké garáže ( dvojgaráže a pod.), u ostatních krajů ČR je příplatek na dopravu 600 a 1200 Kč.

LUXUSNÍ PLECHOVÉ GARÁŽE

Plechová garáž PROLINE.»

Nová řada našich garáží řady PROLINE. Garáže s výklopnými vraty, s konstrukcí žárově zinkovanou a klempířskými doplňky z plechu jako je například maskování konstrukce z vnějšku. Ceny na poptávku zaslanou na e-mail, za garáž 3x5 m s pultovou střechou je cca 26 000 Kč, za 3x5 m se sedlovou střechou cca 28 000 Kč. FOTOGALERIE ZDE!!»

Nové garáže SUPERLINE Plus v nabídce!

Plechová garáž s plechovým obložením konstrukce a okapy. Konstrukce z pozinkovaných profilů pokrytá plechem v barvě RAL, nebo v barvě imitace dřeva. Výklopná vrata! FOTOGALERIE s CENÍKY ZDE!!»

Garáž nejvyšší řady SUPERLINE PLUS vybavená atomatickým pohonem otevírání výklopných vrat, výklopnými okny a plechovou střešní krytinou imitace střešní tašky. FOTOGALERIE ZDE!!»