Plechové garáže.

Naší hlavní činností je výroba a montáž ocelových konstrukcí. Tyto konstrukce mají široké využití mimo jiné pro zahradní domky, plechové garáže, skladovací zařízení, dílny, sklady a podobně. Konstrukce standardních garáží je vyrobena z úhelníků tvářených za studena žárově zinkovaných. Na konstrukci je nýtován pozinkovaný, nebo lakovaný v barvě RAL trapézový plech pomocí hliníkových nýtů. Hotové díly jsou k sobě spojeny pomocí šroubů. Nakonec je přišroubována střecha, která má ve standardním provedení spád dozadu. Materiály používané pro výrobu jsou vybrány pečlivě, což zajišťuje vysokou životnost, funkčnost a bezpečnost našich výrobků.

Nabídku našich plechových garáží naleznete na těchto webových stránkách! Za nové ceny lze objednávat přes objednávkové formuláře už NYNÍ.

Nabídka plechových garáží s pultovou střechou ZDE!!»
Nabídka plechových garáží se sedlovou střechou ZDE!!»


Nabídka garáží

Zavolejte nám, ptejte se, objednávejte.

+420 720 214 605
+420 792 477 338

Napište nám, ptejte se, objednávejte.

info@garazeakotce.cz
plech.garaze@seznam.cz

Nenašli jste požadovaný rozměr garáže? Chcete jinou šířku, délku, nebo výšku? Nevadí, garáž Vám vyrobíme přesně na míru podle Vašich požadavků, podle Vámi požadovaných rozměrů! Sestavte si garáž v našem konfigurátoru a odešlete nám Váš požadavek!

Garáž může být zvýšená až o 1 metr na průjezdnou výšku dvoukřídlými vraty 3 m! U atypických garáží přiložte jednoduchý nákres.

Objednávkové formuláře

Objednávka garáže s pultovou střechou

Objednávka garáže se sedlovou střechou

Objednávka garáže se spádem střechy doprava, doleva, nebo dopředu

Montáž zdarma na Vámi připravený podklad v případě možnosti dojezdu velkého nákladního vozu 10 metrů dlouhého do vzdálenosti maximálně 30 m od místa montáže, bezproblémové přístupnosti montážního místa a dobré připravenosti podkladu pro montáž.

Nyní jarní AKCE také na dopravu! Garáž v rozměru 3x5m po celé ČR doprava ZDARMA!!! Doprava zdarma pro Moravskoslezský, Olomoucký a Zlínský kraj. Jihomoravský, Vysočina, Pardubický a Královéhradecký 300 Kč a 600 Kč velké garáže ( dvojgaráže a pod.), u ostatních krajů ČR je příplatek na dopravu 600 Kč a 1200 Kč velké garáže nad 6x5 m.

Doba dodání je obvykle 2 - 6 týdnů od objednání. Termíny dodání a montáží plánujeme vždy týden dopředu a své klienty ihned telefonicky informujeme.

Luxusní plechové garáže SUPERLINE a EXTRALINE !»

Plechové garáže z naši nejvyšší řady se sedlovou střechou, nebo se střechou se spádem do boku, výklopná vrata, plech v imitaci dřeva ložený vodorovně, zesílená konstrukce z uzavřených čtvercových profilů 30x30mm žárově zinkovaných.

Příprava podkladu pro garáž »

Před dodáním garáže si musí každý klient sám připravit podklad pod garáž. Zde Vám předkládáme pár řešení upravy terénu pod plechovou garáž.

Přejít na přípravu podkladu »

Nabídka barev plechů »

Zde Vám předkládáme naši nabídku barev plechů, z kterých můžou být Vaše výrobky vyrobeny. Barvy se můžou kombinovat - jiná barva plechu na stěnách, jiná na střeše, jiná na vratech.

Přejít na barvy plechů »

U objednávky velmi individuálního produktu v částce vyšší než 25 000 Kč je požadová platba zálohy bankovním převodem 40% z celkové částky.