Naše nabídka

Plechové garáže »

Naší hlavní činností je výroba a montáž ocelových konstrukcí. Tyto konstrukce mají široké využití mimo jiné pro plechové garáže, skladovací zařízení, dílny, sklady a podobně. Konstrukce standardních garáží je vyrobena z úhelníků tvářených za studena lakovaných základním nátěrem. Na konstrukci je nýtován pozinkovaný, nebo lakovaný v barvě RAL trapézový plech pomocí hliníkových nýtů. Hotové díly jsou k sobě spojeny pomocí šroubů. Nakonec je přišroubována střecha, která má ve standardním provedení spád dozadu. Materiály používané pro výrobu jsou vybrány pečlivě, což zajišťuje vysokou životnost, funkčnost a bezpečnost našich výrobků.

Můžeme vyrobit jakýkoliv rozměr garáže, nebo garáž vyrobit s výklopnými vraty, případně okenním otvorem pro osazení Vašeho okna. Garáže vyrábíme jak z pozinkovaného trapézového plechu, tak i v barevných provedeních z barevných plechů z naší nabídky podle přání klientů. Barvy plechů se na garáži mohou bez navýšení ceny kombinovat.

Kotce pro psy »

Nabízíme klientům robustně a esteticky vyrobené kotce zajišťující komfortní podmínky pro každého psa. Kotce jsou vyráběné z materiálů, které jsou bezpečné pro Vaše pejsky. Kotce jsou vyrobené z žárově zinkovaných úhelníků, jeklů, nebo z lakovaných trubek a jeklů. Konstrukce kotce je buď nýtovaná hliníkovými nýty, nebo svařovaná.

V naší nabídce nabízíme kotce pro malé psy, které jsou vyráběné z menším rozestupem jednotlivých šprušlí mezi sebou, což brání případnému útěku takového pejska z kotce. Vyrábíme také kotce menších rozměrů, například 2m x 2m. Pro velké psy vyrábíme kotce z pevnějších materiálů a dodatečně zesílené, díky čemuž jsou ideální pro velké a silné psy. Kotce s dotatečným zesílením stěn jsou velmi odolné proti roztažení šprušlí velmi silným psem, což brání případnému útěku takového psa z kotce.

Garážová vrata »

Garážová vrata jsou základním prvkem každé garáže. Koupě vrat je investice na několik let, proto je důležeté zvážit, jaká vrata jsou pro klienta nejvhodnější. Pokud není dostatek místa před garáží je nejlepší volbou koupit vrata výklopná, protože nepotřebují pro otevření velký volný prostor. Dalším aspektem výběru je možnost montáže vodících kolejnic a mechaniky výklopných vrat v garáži. Konstrukce některých budov nenabízí takové možnosti a neumožňují tím pádem instalaci výklopných vrat. Pak jsou jedinou možnou volbou vrata dvoukřídlá, v případě malého prostoru před garáží, otvíraná dovnitř garáže.

Jsme výrobce a proto můžeme vyrobit vrata dle požadovaných rozměrů. Vy musíte pouze změřit prázdný stavební otvor pro vrata, předat nám Vámi zaměřené rozměry a vybrat typ vrat. Nemusíte mít žádné obavy, že pro Vás nebudeme mít vrata Vašich rozměrů.

Zahradní domky »

Vyrábíme různé zahradní domky, domky na nářadí, zahradní sklady, nebo prodejní stánky.

Můžeme vyrobit jakýkoliv rozměr domku, stánku, nebo domek vyrobit s dveřmi 80 - 100 cm osazené klikou a zámkovou vložkou, případně okenním otvorem pro osazení Vašeho okna. Domky vyrábíme jak z pozinkovaného trapézového plechu, tak i v barevných provedeních z barevných plechů z naší nabídky podle přání klientů. Barvy plechů se na garáži mohou bez navýšení ceny kombinovat.

Naše výrobky.

Konfigurátory produktů

Zavolejte nám, ptejte se, objednávejte.

+420 720 214 605
+420 792 477 338

Napište nám, ptejte se, objednávejte.

info@garazeakotce.cz
plech.garaze@seznam.cz

Montáž zdarma na Vámi připravený podklad v případě možnosti dojezdu velkého nákladního vozu 10 metrů dlouhého do vzdálenosti maximálně 30 m od místa montáže, bezproblémové přístupnosti montážního místa a dobré připravenosti podkladu pro montáž.

Doprava zdarma pro Moravskoslezský, Olomoucký a Zlínský kraj. Jihomoravský, Vysočina, Pardubický a Královéhradecký 300 Kč a 600 Kč velké garáže ( dvojgaráže a pod.), u ostatních krajů ČR je příplatek na dopravu 600 a 1200 Kč.

www.falesnykamen.cz

NOVINKA!!! Falešný obkladový kámen do exteriérů i interiérů. Nejlevnější v ČR!