Dodavatel výrobků je Polská firma P.P.H.U. Konstal.

Vámi objednané zboží, výrobky, Vám dodává přímo polský výrobce P.P.H.U. Konstal. Obchod se uzavírá mezi Vámi (klientem) a firmou P.P.H.U. Konstal, Andrzej Kurnik, Krasne Lasocice 102, 34-620 Jodłownik, DIČ: PL7371219133 (výrobce, dodavatel).

Pár otázek a odpovědí, co by Vás mohly zajímat.

Jak zaplatím za výrobek?

Za naše standardní výrobky vyráběné ve větších sériích můžete platit v hotovosti při převzetí, čímž Vám zaručujeme, že Vás nikdo nechce oklamat. Je požadována záloha při koupi garáže, nebo kotce pro psa? Při objednávce standardního kotce, nebo standardní garáže, u které není individuální požadavek klienta na zvýšení garáže, nebo požadavek na individuální rozměry, osazení garáže dodatečnými okny a dveřmi a podobně, není žádná záloha požadována. Objednaný produkt se zaplatí řidiči hotově při dodání. U individuálních, atypických objednávek, nebo velkých garáží, nebo hodnota objednávky přesahuje 30 000 Kč, bývá platba zálohy - cca 30% z ceny, bankovním převodem na polský účet firmy vyžadována. Záloha je také vyžadovaná u garáží typu Superline a Extraline. U velmi individuálních konstrukcí bývá požadována platba celé částky bankovním převodem před dodáním. Je si třeba uvědomit, že se jedná o zakázkovou výrobu. To neznamená, že nemůžete platit jinou formou. Umožňujeme také platbu bankovním převodem před dodáním na základě Vám zaslané faktury. Samozřejmostí je odpočet DPH u klientů, kteří jsou plátci DPH na základě platného a ověřeného DIČ v režimu přenesení daňové povinnosti v rámci EU ( P.P.H.U.Konstal je polská firma ).

Jaká je doba dodání a kdy a jakým způsobem budu informován o dodání?

Doba dodání je obvykle 1 - 5 týdnů od objednání. Termíny dodání a montáží plánujeme vždy týden dopředu a své klienty ihned telefonicky informujeme. Přibližně 3-6 dní před příjezdem kontaktujeme každého klienta telefonicky, kdy mu sdělíme den a přibližnou dobu příjezdu a také ještě potvrdíme rozměry a parametry objednaného produktu, případně upravíme objednávku podle nových požadavků klienta. Až následně výrobní oddělení produkt vyrobí a řidiči produkt dodají klientovi v oznámeném termínu.

Jsou udávané rozměry vnitřní rozměry?

Uváděné rozměry garáže jsou vnější rozměry. Vždy je tolerance několika centimetrů, vzhledem k tomu, že se jedná o garáže smontované z jednotlivých dílů. Skutečná velikost se může mírně lišit od objednané velikosti. Tento rozdíl však nepřesáhne pár centimetrů.

Jak připravit podklad pod garáž?

Terén pod garáží musí být vyrovnaný a upravený. Doporučená je betonová deska větší cca o 20 cm než rozměry garáže. Další vhodná varianta jsou betonové patky, eventuálně mohou být na rovné zemi rozloženy betonové dlaždice, zámková dlažba a pod. Více na téma přípravy podkladu naleznete na straně PŘÍPRAVA PODKLADU

Přibližně 3-6 dní před příjezdem informujeme každého klienta telefonicky, kdy mu sdělíme den a přibližnou dobu příjezdu a také ještě potvrdíme rozměry objednané garáže.

Je požadováno stavební povolení pro plechovou garáž?

Územní posouzení, ohlášení ani povolení nevyžadují: stavby do 25 m² zastavěné plochy a do 5 m výšky s jedním nadzemním podlažím, podsklepená nejvýše do hloubky 3 m na pozemku rodinného domu nebo stavby pro rodinnou rekreaci, která souvisí nebo podmiňuje bydlení nebo rodinnou rekreaci, neslouží k výrobě nebo skladování hořlavých látek nebo výbušnin, nejedná se o jaderné zařízení nebo stavbu pro podnikatelskou činnost, je v souladu s územně plánovací dokumentací, je umisťovaná v odstupové vzdálenosti od společných hranic pozemků nejméně 2 m a plocha části pozemku schopného vsakovat dešťové vody po jejím umístění bude nejméně 50% části celkové plochy pozemku rodinného domu nebo stavby pro rodinného rekreaci (např. sklady sezónních potřeb, zahradního nářadí, pergoly, apod.)

Je na garáž záruka?

Je 1 rok záruky na ocelovou konstrukci dle platné polské legislativy. Ale můžete si být jisti kvalitou našich vyráběných garáží a jejich trvanlivostí. Námi vyráběné plechové garáže jsou zhotoveny z vysoce kvalitních materiálů, krycí trapézový plech dlouhé životnosti o síle 0,5 mm je dodáván polským výrobcem trapézových plechů ( obdobné trapézové plechy v ČR vyrábí a nabízí například Satjam, Lindab a podobně ). Záruka se uplatňuje na základě dodané faktury, nebo potvrzení o zaplacení při převzetí vydaného řidičem.

Je potřeba mít v dosahu montáže elektrickou přípojku?

Řidiči mají ve výbavě benzínovou elektrocentrálu a používají prioritně AKU nářadí. Není tudíž třeba mít v dosahu elektro přípojku.

Jak se provádí montáž vrat do zděné garáže?

Montáž vrat se provádí do čistého a prázdného otvoru připraveného klientem. Do otvoru jsou vrata osazena pomocí hmoždinek, vrutů a montážní pěny. Naše montáž neobsahuje demontáž původních vrat.

Jakým způsobem se objednávka potvrzuje?

Každá objednávka je námi potvrzena telefonicky několik dní před dodáním. V průběhu rozhovoru jsou potvrzeny všechny detaily objednávky. Poté jsou informace předány do výroby, kde je produkt finálně dokončen a naložen na nákladní vůz, který pak vyjede k zákazníkům.

Jak správně popsat směr otvírání dveří?

Směr otvírání dveří určujeme vždy z pohledu zvenčí, kdy stojíme před garáží naproti dveří. Pokud se panty nachází po naší levé ruce jsou to dveře otvírané v levo, pokud se nachází panty v pravo, jsou to dveře otvírané do prava. Tato zásada platí i u dveří otvíraných dovnitř.

Jaký typ nýtů je použitý k uchycení lakovaných plechů garáže?

K uchycení lakovaných plechů ke konstrukci garáže se používají hliníkové nýty. Jsou pevnější, než nýty barevné. Po montáži je klient povinen osobně odstranit krycí ochrannou fólii z garáže.

Zavolejte nám, ptejte se, objednávejte.

+420 731 134 218
420 720 214 605
+420 792 384 120

Napište nám, ptejte se, objednávejte.

info@garazeakotce.cz
plech.garaze@seznam.cz

Montáž zdarma na Vámi připravený podklad v případě možnosti dojezdu velkého nákladního vozu 10 metrů dlouhého do vzdálenosti maximálně 30 m od místa montáže, bezproblémové přístupnosti montážního místa a dobré připravenosti podkladu pro montáž.

Doprava zdarma pro Moravskoslezský, Olomoucký a Zlínský kraj. Jihomoravský, Vysočina, Pardubický a Královéhradecký 300 Kč a 600 Kč velké garáže ( dvojgaráže a pod.), u ostatních krajů ČR je příplatek na dopravu 600 a 1200 Kč.