Dodavatel výrobků je Polská firma P.P.H.U. Konstal.

Vámi objednané zboží, výrobky, Vám dodává přímo polský výrobce P.P.H.U. Konstal. Obchod se uzavírá mezi Vámi (klientem) a firmou P.P.H.U. Konstal, Andrzej Kurnik, Krasne Lasocice 102, 34-620 Jodłownik, DIČ: PL7371219133 (výrobce, dodavatel).

Pár otázek a odpovědí, co by Vás mohly zajímat.

Jak zaplatím za výrobek?

Za naše výrobky můžete platit v hotovosti při převzetí, čímž Vám zaručujeme, že Vás nikdo nechce oklamat. Je požadována záloha při koupi garáže? Při standardní objednávce není žádná záloha požadována. Celá garáž se zaplatí řidiči hotově při dodání. Pouze u větších objednávek, nebo velkých a atypických garáží, bývá zpravidla záloha bankovním převodem vyžadována. To neznamená, že nemůžete platit jinou formou. Umožňujeme také platbu bankovním převodem před dodáním na základě Vám zaslané faktury. Samozřejmostí je odpočet DPH u klientů, kteří jsou plátci DPH na základě platného a ověřeného DIČ v režimu přenesení daňové povinnosti v rámci EU ( P.P.H.U.Konstal je polská firma ).

Jaká je doba dodání a kdy a jakým způsobem budu informován o dodání?

Doba dodání je obvykle 1 - 5 týdnů od objednání. Termíny dodání a montáží plánujeme vždy týden dopředu a své klienty ihned telefonicky informujeme. Přibližně 3-6 dní před příjezdem kontaktujeme každého klienta telefonicky, kdy mu sdělíme den a přibližnou dobu příjezdu a také ještě potvrdíme rozměry a parametry objednaného produktu, případně upravíme objednávku podle nových požadavků klienta. Až následně výrobní oddělení produkt vyrobí a řidiči produkt dodají klientovi v oznámeném termínu.

Jsou udávané rozměry vnitřní rozměry?

Uváděné rozměry garáže jsou vnější rozměry. Vždy je tolerance několika centimetrů, vzhledem k tomu, že se jedná o garáže smontované z jednotlivých dílů. Skutečná velikost se může mírně lišit od objednané velikosti. Tento rozdíl však nepřesáhne pár centimetrů.

Jak připravit podklad pod garáž?

Terén pod garáží musí být vyrovnaný a upravený. Doporučená je betonová deska větší cca o 20 cm než rozměry garáže. Další vhodná varianta jsou betonové patky, eventuálně mohou být na rovné zemi rozloženy betonové dlaždice, zámková dlažba a pod. Více na téma přípravy podkladu naleznete na straně PŘÍPRAVA PODKLADU

Přibližně 3-6 dní před příjezdem informujeme každého klienta telefonicky, kdy mu sdělíme den a přibližnou dobu příjezdu a také ještě potvrdíme rozměry objednané garáže.

Je požadováno stavební povolení pro plechovou garáž?

Územní posouzení, ohlášení ani povolení nevyžadují: stavby do 25 m² zastavěné plochy a do 5 m výšky s jedním nadzemním podlažím, podsklepená nejvýše do hloubky 3 m na pozemku rodinného domu nebo stavby pro rodinnou rekreaci, která souvisí nebo podmiňuje bydlení nebo rodinnou rekreaci, neslouží k výrobě nebo skladování hořlavých látek nebo výbušnin, nejedná se o jaderné zařízení nebo stavbu pro podnikatelskou činnost, je v souladu s územně plánovací dokumentací, je umisťovaná v odstupové vzdálenosti od společných hranic pozemků nejméně 2 m a plocha části pozemku schopného vsakovat dešťové vody po jejím umístění bude nejméně 50% části celkové plochy pozemku rodinného domu nebo stavby pro rodinného rekreaci (např. sklady sezónních potřeb, zahradního nářadí, pergoly, apod.)

Je na garáž záruka?

Je 1 rok záruky na ocelovou konstrukci dle platné polské legislativy. Ale můžete si být jisti kvalitou našich vyráběných garáží a jejich trvanlivostí. Námi vyráběné plechové garáže jsou zhotoveny z vysoce kvalitních materiálů, krycí trapézový plech dlouhé životnosti o síle 0,5 mm je dodáván polským výrobcem trapézových plechů ( obdobné trapézové plechy v ČR vyrábí a nabízí například Satjam, Lindab a podobně ). Záruka se uplatňuje na základě dodané faktury, nebo potvrzení o zaplacení při převzetí vydaného řidičem.

Je potřeba mít v dosahu montáže elektrickou přípojku?

Řidiči mají ve výbavě benzínovou elektrocentrálu a používají prioritně AKU nářadí. Není tudíž třeba mít v dosahu elektro přípojku.

Jak se provádí montáž vrat do zděné garáže?

Montáž vrat se provádí do čistého a prázdného otvoru připraveného klientem. Do otvoru jsou vrata osazena pomocí hmoždinek, vrutů a montážní pěny. Naše montáž neobsahuje demontáž původních vrat.

Jakým způsobem se objednávka potvrzuje?

Každá objednávka je námi potvrzena telefonicky několik dní před dodáním. V průběhu rozhovoru jsou potvrzeny všechny detaily objednávky. Poté jsou informace předány do výroby, kde je produkt finálně dokončen a naložen na nákladní vůz, který pak vyjede k zákazníkům.

Jak správně popsat směr otvírání dveří?

Směr otvírání dveří určujeme vždy z pohledu zvenčí, kdy stojíme před garáží naproti dveří. Pokud se panty nachází po naší levé ruce jsou to dveře otvírané v levo, pokud se nachází panty v pravo, jsou to dveře otvírané do prava. Tato zásada platí i u dveří otvíraných dovnitř.

Jaký typ nýtů je použitý k uchycení lakovaných plechů garáže?

K uchycení lakovaných plechů ke konstrukci garáže se používají hliníkové nýty. Jsou pevnější, než nýty barevné. Po montáži je klient povinen osobně odstranit krycí ochrannou fólii z garáže.

Zavolejte nám, ptejte se, objednávejte.

+420 720 214 605
+420 704 419 378
+420 731 134 218

Napište nám, ptejte se, objednávejte.

info@garazeakotce.cz
plech.garaze@seznam.cz

Montáž zdarma na Vámi připravený podklad v případě možnosti dojezdu velkého nákladního vozu 10 metrů dlouhého do vzdálenosti maximálně 30 m od místa montáže, bezproblémové přístupnosti montážního místa a dobré připravenosti podkladu pro montáž.

Doprava zdarma pro Moravskoslezský, Olomoucký a Zlínský kraj. Jihomoravský, Vysočina, Pardubický a Královéhradecký 300 Kč a 600 Kč velké garáže ( dvojgaráže a pod.), u ostatních krajů ČR je příplatek na dopravu 600 a 1200 Kč.